X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Cisco Connect 2013

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:28
Cisco Connect to wydarzenie, które na całym świecie gromadzi najwybitniejsze i najważniejsze osobistości szczebla CxO. Pierwsza polska edycja Cisco Connect odbędzie się 26 listopada 2013 roku w Warszawie. Jakie biznesowe wizje będzie tam można poznać?
Cisco Connect 2013

- Prawdziwa rewolucja dopiero przed nami. Według danych Cisco w 2020r. na świecie będzie 50 miliardów podłączonych do sieci urządzeń, 50-razy więcej niż w roku 2008. To ogromny biznesowy potencjał. Jednak aby go wykorzystać, potrzebne będą: jasna wizja tego, co będą nam oferowały technologie przyszłości oraz odważne przywództwo, które pozwoli nam tę wizję przekuć w sukces. O roli owego przywództwa w zdominowanym przez technologię świecie już 26 listopada będziemy rozmawiać na Cisco Connect w Warszawie – mówi Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Poland.

  • Nowe technologie i Internet stały się naturalną częścią naszego życia, równie naturalną jak elektryczność. Z technologii korzystamy niemal na każdym kroku. Oczekujemy, że z każdego miejsca i o każdej porze będziemy mogli się komunikować, łączyć z siecią i korzystać z jej zasobów. Umożliwiają nam to coraz bardziej inteligentne urządzenia, do których coraz większych możliwości coraz szybciej się przyzwyczajamy. Jednocześnie każdy ruch jaki wykonujemy w sieci, pozostawia po nas cyfrowy ślad, za który wiele firm jest w stanie wiele zapłacić. A gdzieś poniżej naszych sieciowych interakcji, czy to prywatnych, czy to na linii usługodawca – klient, coraz częściej bezpośrednio ze sobą komunikują się przedmioty, tworząc tzw. Internet Rzeczy.

Brzmi futurystycznie, a tymczasem dzieje się już teraz. A firmy, które odpowiednio wcześnie dostrzegły potencjał tkwiący w tej technologicznej rewolucji i potrafiły go wykorzystać, stały się prawdziwymi liderami światowego biznesu i najpotężniejszymi firmami globu.

- Wyobraźmy sobie możlwość natychmiastowego dostępu do zsyntetyzowanych infomacji, dostosowanych do naszego gustu, z dosłownie całego poznanego świata. Otwieram rano oczy i wiem, że kubek mojej ulubionej kawy (tej konkretnej, z ziaren meksykańskich ze wschodniego wybrzeża) kosztuje dzisiaj 7$ i zanim dojadę do biura, odwiedzę ulubioną kawiarnię, gdzie będzie już na mnie czekał. Dokładnie tak rozgrzany abym mógł zacząć pić go w najlepszym możliwym momencie. Czy nie chciałbym komuś za to zapłacić? Równie ciekawa jest wizja połączenia naszej lokalizacji i praw dostępu. Po co nam kluczyk do samochodu, skoro nasz samochód wie, że to my i otworzy się, gdy podejdziemy? A gdy zostaniemy napadnięci, nie tylko nie otworzy się, ale automatycznie zawiadomi policję i to bez naszej ingerencji? A gdy zostaniemy ranni w wypadku, otaczająca nas infrastruktura drogowa powiadomi wszystkie dostępne w okolicy służby ratunkowe?– zastanawia się Łukasz Bromirski, Dyrektor Techniczny Cisco Systems Poland, od lat upowszechniający wizję Internetu Wszechrzeczy, łączącego ludzi, przedmioty, dane i procesy.

O takich fundamentalnych zmianach w sposobie życia, jakie wywołuje rozwój technologii, o pojawiających się w związku z tym nowych możliwościach dla biznesu i konieczności podejmowania niestandardowych decyzji w celu wykorzystania tych możliwości opowiedzą goście specjalni Cisco Connect – Rudolph Giuliani, legendarny burmistrz Nowego Jorku, oraz Peter Hinssen, guru innowacyjnego myślenia biznesowego oraz autor głośnej książki The New Normal.

Cisco Connect jest organizowane przez Cisco Systems Poland, we współpracy z Partnerami –  firmami Intel, Sevenet, Trecom, Integrated Solutions, Orange.

  • Warszawa, EXPO XXI, 26 listopada 2013

 autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: cisco Cisco Connect cztery