X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowy router z funkcją chmury

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 06:00
Zaprojektowany z myślą o zastosowaniach domowych RT-N14U obsługuje połączenia 300Mbit/s 802.11n Wi-Fi. Wyposażony został w port USB pozwalający na podłączenie do adapterów 3G/4G, zewnętrznych pamięci masowych i drukarek.
Asus RT-N14U
Asus RT-N14U

 

Może bez problemu działać jako serwer drukarki i FTP lub jako zapasowe urządzenie sieci komórkowych dzięki łączności LAN i WAN.

Dostęp do pełnej funkcjonalności chmury

ASUS AiCloud jest dostępny w niektórych wersjach interfejsu ASUSWRT i wymaga routerów z portem USB. Do tej pory tylko w najwyższe modele routerów ASUS były konfigurowane, by obsługiwać tę funkcję. Sytuacja zmienia się wraz z wprowadzeniem RT-N14U, który również oferuje dostęp do chmury, a reprezentuje średnią półkę cenową.

  • Użytkownik otrzymuje pełny dostęp do chmury z dużą ilością funkcji przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa i prywatności. ASUS AiCloud pozwana na synchronizowanie, udostępnianie, strumieniowanie oraz daje dostęp do zawartości znajdującej się na podłączonym dysku z dowolnego miejsca. Usługa jest kompatybilna z systemami iOS, Android i Windows. Bez problemu łączy się z usługą ASUS WebStorage i umożliwia udostępnianie plików za pomocą linków. Można je wysyłać poprzez email, SMS oraz popularne aplikacje typu WhatsApp i LINE.

Przyjazne oprogramowanie

Intuicyjny interfejs ASUSWRT zapewnia 30-sekundową konfigurację oraz proste monitorowanie i zarządzanie domową siecią. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia może ustawić funkcję QoS, czyli dostosować do swoich potrzeb przepustowość w oparciu o typ połączenia, liczbę urządzeń sieciowych i uruchomionych aplikacji. Panel graficzny ułatwia dostęp do narzędzi, które umożliwiają szybkie mapowanie sieci, konfigurację drukarek, udostępnianie plików i ustawienie kontroli rodzicielskiej, czyli m.in. na blokowanie dostępu do określonych stron internetowych i plików. Nowy router wyposażono również w oprogramowanie Download Master pozwalające na pobieranie zawartości bezpośrednio na podłączoną do routera pamięć masową USB, nawet po wyłączeniu komputera. Możliwe jest też zdalne zarządzanie pobieraniem, a interfejs ASUSWRT ułatwia udostępnianie sieci dla gości w łatwy i bezpieczny sposób.

Elegancki design

RT-N14U reprezentuję linię Black Diamond, która wyróżnia się wyjątkowym, kruczo czarnym i eleganckim wykończeniem. Do tej pory taki design dostępny był w najwyższych modelach routerów ASUS, przez co nowa propozycja firmy, wyróżnia się wśród innych urządzeń ze średniej półki cenowej. Zastosowanie anten wewnętrznych dodatkowo usprawnia RT-N14U, a dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie można ustawić poziomo lub pionowo za pomocą dołączonej podstawki.

  • Sugerowana cena detaliczna: 200 zł brutto.

 autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: asus router RT-N14U