Nowe Technologie

Wideorejestrator nie tylko dla policji

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2013 05:15
Hybrydowe połączenie nawigacji GPS z wideo rejestratorem drogowym to przyszłoś w wyposażeniu samochodów. Najważniejszymi cechami urządzenia są: 5” wyświetlacz True Color, potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 664Mhz, wbudowana kamera nagrywająca w rozdzielczości HD 720p, zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne NAVITEL z wersją map 3D, a także 4 diody podświetlające.
GEOVISION 5800BTHDDV
GEOVISION 5800BTHDDV

 

GEOVISION 5800BTHDDV posiada zatem tradycyjne funkcje nawigacyjne, takie jak dotykowy wyświetlacz LCD True Color o rozdzielczości 800x480 pikseli, oprogramowanie NAVITEL 5.5 prezentujące mapy 3D, wielojęzyczny interfejs, inteligentne skalowanie oraz intuicyjne wyszukiwanie adresu.

  • Z drugiej strony użytkownik otrzymuje funkcjonalność rejestratora samochodowego, a więc kamerę HD o rozdzielczości 1280x720 pikseli z szerokokątnym, 120stopniowym obiektywem, umożliwiającą nagrywanie zdarzeń drogowych w pętli.
  • Do dyspozycji kierowcy są 4GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD, moduł Bluetooth pozwalający na korzystanie z telefonu w trybie „handsfree” oraz gniazdo USB. W przerwach w podróży GEOVISION 5800BTHDDV zamienia się w odtwarzacz multimedialny, który posiada także zdolność prezentowania e-booków oraz tryb umożliwiający korzystanie z gier i aplikacji rozrywkowych. Na uwagę zasługuje też modernistyczny design urządzenia, a przede wszystkim ultracienka, jak na tę funkcjonalność, obudowa wynosząca zaledwie 12.5mm.

W zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem Active sync, rysik, zasilacz samochodowy oraz uchwyt uniwersalny do mocowania urządzenia wewnątrz auta. W prezencie od producenta użytkownik otrzymuje dwuletnią, bezpłatną aktualizację map.

  • Cena: 499 zł bruttoautor: Informacja prasowa