Nowe Technologie

AutoMapa dostosowana do iOS7!

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 07:00
Producenci AutoMapy udostępnili w sklepie App Store najnowszą wersję aplikacji dostosowaną do niedawno zaprezentowanego systemu iOS7.
AutoMapa dostosowana do iOS7

AutoMapa Polska i AutoMapa Europe dostosowane do iOS7, najnowszego systemu operacyjnego mobilnych urządzeń Apple, dostępne są już w App Store. Dzięki tak szybkiej aktualizacji AutoMapy, jej użytkownicy będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji programu pod kontrolą nowego systemu operacyjnego Apple od dnia jego premiery.

Najnowsza AutoMapa 3.10 zawiera również aktualizacje nowo oddanych odcinków drogowych, w tym Południowej Obwodnicy Warszawy i mostu pod Kwidzynem. W tej wersji AutoMapy iOS pojawia się również nowy typ trasy: Bezpieczna. Trasa ta rekomendowana jest wszystkim użytkownikom, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój i bezpieczeństwo poruszania się po drogach. Przy wyznaczaniu Trasy Bezpiecznej AutoMapa preferuje drogi jak najwyższych kategorii i tam, gdzie jest to możliwe unika gorszych jakościowo dróg. Jednocześnie Trasa Bezpieczna korzysta ze wsparcia systemu AutoMapa/ Targeo Traffic umożliwiającego pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych. Dzięki technologii LiveDrive! wyznacza najszybszą drogę przejazdu jednocześnie unikając odcinków ryzykownych przy złych warunkach pogodowych.

Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie odcinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.autor: erka

Czytaj także

AutoMapa pokonuje globalne nawigacje

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 18:19
AutoMapa pokonała Google i Apple i zwyciężyła w teście najpopularniejszych nawigacji przeprowadzonym przez redakcję iMagazine.
rozwiń zwiń