Nowe Technologie

AutoMapa pokonuje globalne nawigacje

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 18:19
AutoMapa pokonała Google i Apple i zwyciężyła w teście najpopularniejszych nawigacji przeprowadzonym przez redakcję iMagazine.
AutoMapa pokonuje globalne nawigacje

Dziennikarze iMagazine wybrali najpopularniejsze programy nawigacyjne na platformę iOS: Google Maps i Apple Maps oraz AutoMapę. Trasa prowadząca przez całą Warszawę obfitowała w wiele niespodzianek, korków i trudnych do przewidzenia zdarzeń losowych. W trakcie testu AutoMapa pokazała wszystkie zalety, z których słynie od ponad dziesięciu lat: pewność i jakość map dostępnych w technologii off-line, najlepsze dane o korkach i innych utrudnieniach drogowych dostępne on-line, najlepszą bazę punktowych adresów i niezawodność działania w każdych warunkach.

W trakcie testu jedynie AutoMapa bezbłędnie doprowadziła swoją załogę do wszystkich wyznaczonych miejsc sprawnie pokonując miejskie korki i jako pierwsza dotarła na metę testu.

Materiał wideo z Testu Nawigacji:

 autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: automapa gps nawigacja test
Czytaj także

Przenośny system Garmin HUD

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2013 11:57
Garmin prezentuje HUD: pierwszy w swoim portfolio wyświetlacz samochodowy przeznaczony do współpracy ze smartfonami z zainstalowaną aplikacją nawigacyjną. HUD (Head-Up Display) to innowacyjny sposób prezentacji informacji, znany m.in. z samolotów myśliwskich, który znacznie ułatwi nawigację samochodową.
rozwiń zwiń
Czytaj także

GPS ma 18 lat

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 00:02
System nawigacji satelitarnej stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych dzisiaj dostępny jest dla wszystkich. Kończy dzisiaj 18 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wyznacz trasę na Targeo.pl i pobierz ją do AutoMapy iOS

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2013 12:01
W AppStore pojawiła się AutoMapa iOS 3.9, która umożliwia pobranie trasy przygotowanej w serwisie Targeo.pl.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nawigacja z Androidem

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2013 09:12
Wielofunkcyjne urządzenie nawigacyjne Monterra to pierwsze w ofercie firmy Garmin urządzenie nawigacyjne, które oprócz obsługi GPS oferuje także bezprzewodową komunikację za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi oraz zarządzane jest przez system operacyjny Android.
rozwiń zwiń