Szczęsny "zawiedziony": rzut karny był

Jedynka
Artur Jaryczewski 08.06.2012
Szczęsny zawiedziony: rzut karny był
foto: PAP/EPA/OLIVER WEIKEN

- Czuliśmy w przerwie, że kontrolujemy mecz i że jesteśmy w stanie go wygrać - mówił w Jedynce Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski.

Polska zremisowała z Grecją na inaugurację mistrzostw Europy. W 68. minucie trybuny Stadionu Narodowego zamarły, kiedy Wojciech Szczęsny faulował w polu karnym Greka. Polski bramkarz, po czerwonej kartce, musiał opuścić boisko.

- Jestem zawiedziony, bo nikt by nie chciał dostać czerwonej kartki w takim meczu, ale muszę przyznać, że rzut karny był. Czy czerwona kartka mi się należała - nie wiem, nie widziałem powtórek, nie widziałem gdzie piłka poleciała, ale zaakceptowałem tą decyzje i potem się cieszyłem, że Przemek tą jedenastkę obronił. Życzyłem mu powodzenia i to wszystko. Cieszę się, że wszedł i udźwignął presję - podkreślił bramkarz Arsenalu Londyn.

Szczęsny w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem powiedział, że nie jest usatysfakcjonowany wynikiem. - To zawód, czuliśmy w przerwie, że kontrolujemy mecz i że jesteśmy w stanie go wygrać. W drugiej połowie Grecy przejęli inicjatywę i oni pewnie myślą, że zasłużyli na zwycięstwo. U nas w szatni wszyscy byli zawiedzeni tym rezultatem. Dla nas są to stracone dwa punkty - zaznaczył.

Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012>>>

aj

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!