Zaginął kibic z Irlandii. Policja prosi o pomoc

PAP
Emilia Iwanicka 18.06.2012
Irlandzcy kibice na Starym Rynku w Poznaniu
Irlandzcy kibice na Starym Rynku w Poznaniu, foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Policja poszukuje 21- letniego kibica z Irlandii - Jamesa Nolana, który zaginął w okolicach Starego Rynku w Bydgoszczy.

Około pierwszej w nocy z soboty na niedzielę Nolan odłączył się od grupy i dotąd nie wrócił do hotelu ani nie skontaktował się z kolegami. - Zaginięcie 21-latka zgłosili jego znajomi w niedzielę około godziny 17. Od tego momentu policjanci cały czas pracują nad ustaleniem miejsca pobytu mężczyzny. Sprawdzono m.in. szpitale i inne placówki służby zdrowia. Informację z rysopisem przekazano patrolom w mieście, a także korporacjom taksówkowym - poinformował w poniedziałek nadkom. Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

James Nolan pochodzi z Blessington w Irlandii, w Bydgoszczy zatrzymał się w hotelu na Osiedlu Leśnym. Według policyjnego rysopisu jest szczupły, ma około 160 centymetrów wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia był ubrany w niebieskie dżinsy, szare buty sportowe, białą koszulkę z krótkimi rękawami i z napisem "Chuck Norris".

Komunikat o zaginięciu zamieszony został na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Afisze informujące o zaginięciu kibica rozwieszono w Poznaniu, gdzie rozegrany został mecz Irlandia - Włochy. Konsulat Republiki Irlandii w Poznaniu wydał dwujęzyczną ulotkę z jego rysopisem i fotografią.

Policja prosi osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jamesa Nolana, o kontakt pod numerami 997 lub 52 588-12-49.

James
James Nolan

PAP, ei

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!