Polski mistrz przygotował hiszpańskie gwiazdy do ćwierćfinału

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 21.06.2012
Mistrz Robert Terefenko w otoczeniu reprezentantów Hiszpanii
Mistrz Robert Terefenko w otoczeniu reprezentantów Hiszpanii, foto: Jacques Andre Hair & SPA

Piłkarze reprezentacji Hiszpanii wyjątkowo dbają o swój wygląd. Od ich przyjazdu do Polski minęło już kilkanaście dni, dlatego panowie postanowili skorzystać z usług salonu fryzjerskiego.

>>> Zobacz Serwis Polskiego Radia o Euro 2012

Decyzję o wyborze salonu podjęła opiekunka reprezentacji Hiszpanii, która wybrała sieć Jacques Andre Hair & SPA z Gdańska.

Piłkarze nie przyjechali do salonu. Po ekipę fryzjerską, na czele której stanął mistrz Robert Terefenko, przyjechał samochód, a usługę wykonano w centrum pobytowym Hiszpanów w Gniewnie.

Z usług Roberta Terefenko skorzystało łącznie 13 osób. Byli to piłkarze i pracownicy UEFA. Hiszpanów obowiązywał normalny cennik, czyli 45 pln od głowy.

Jak poinformowała ekipa fryzjerska, Hiszpanie byli bardzo naturalni, swobodni, radośni, a po wykonanej usłudze, każdy z nich zostawał i z ciekawością przyglądał się pracy mistrza podczas strzyżenia kolegów.

/
/

Niewątpliwie pamiątką dla salonu będą piłka oraz koszulka reprezentacji Polski, na których podopieczni Vicente del Bosque zostawili swoje autografy. Według właścicieli salonu obie te rzeczy zostaną przekazane na aukcję charytatywną.

Reprezentacja Hiszpanii w sobotę w Doniecku w ćwierćfinale Euro 2012 zmierzy się z Francją .

ah, Jacques Andre Hair & SPA, jandre.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!