Niemcy bardzo zadowoleni z pobytu w Gdańsku

IAR
Martin Ruszkiewicz 26.06.2012
Miroslav Klose
Miroslav Klose, foto: PAP/EPA/MARCUS BRANDT

Po trzech tygodniach piłkarze Niemiec w środę opuszczą Dwór Oliwski i przeniosą się do Warszawy, gdzie zagrają półfinał Euro 2012.

>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012

Podczas konferencji prasowej Miroslav Klose chwalił bazę pobytową, jaką dla nich przygotowano. Mówił, że jest przekonany, że to było właśnie to miejsce, w którym chcieli być. Bardzo ważne było to, że piłkarze mieli koło hotelu boisko treningowe.

Klose podkreślał, że wszystko było najwyższej jakości: świetne miejsce wypoczynku, wysokiej klasy hotel. Przyznał, że jedynie kiepska była pogoda, ale - jak mówił - tego nigdy się nie przewidzi. Ale poza tym wszystko było tak jak sobie wyobrażali.

Trener reprezentacji Joachim Loew dziękował wszystkim, którzy pomagali podczas pobytu i sprawili, że ekipa dobrze się tu czuła. Trener podkreślał, że mieli w Gdańsku dobre warunki i był to świetny obóz treningowy. Zadowoleni są także z centrum prasowego. - Nie mogło być lepiej - powiedział Loew.

Niestety nie sprzyjała tylko pogoda podczas treningów. Ale nie było tak źle, bo piłkarze byli dobrze przygotowani i mimo wszystko są zadowoleni.

Niemcy jeszcze we wtorek trenują na boisku w Oliwie. Odlecą do Warszawy w środę w południe. Dzień później zmierzą się w półfinałowym meczu z Włochami.

IAR, mr

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!