Pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony podczas Euro

polskieradio.pl
Marcin Nowak 02.07.2012
Strefa kibica w Warszawie podczas finału Euro 2012
Strefa kibica w Warszawie podczas finału Euro 2012, foto: PAP/Andrzej Hrechorowicz

- Pokazaliśmy Europie i światu, jak pięknie potrafią się bawić Polacy - podkreśla dziennikarz radiowej Jedynki Cezary Gurjew, podsumowując Euro 2012.


Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012 >>>

Cezary Gurjew nigdy nie spodziewał się, że uda się zorganizować w Polsce taką imprezę jak mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Szef Naczelnej Redakcji Sportowej Polskiego Radia jest zachwycony, że mamy w kraju infrastrukturę i nowoczesne stadiony, o których wcześniej mogliśmy tylko marzyć. Jego zdaniem Polska pokazała się z bardzo dobrej strony podczas Euro 2012.

- Wszyscy się cieszyliśmy - nie można nie zauważyć tej atmosfery, która była chociażby podczas meczu finałowego. Mecz był w Kijowie, a w warszawskiej strefie kibica bawiło się 80 tysięcy kibiców - zauważył Cezary Gurjew.

Dziennikarz radiowej Jedynki ma też wielką satysfakcję z mistrzostw Europy jako radiowiec. - Dla nas radiowców to wielka satysfakcja, że mimo bardzo trudnej sytuacji mediów publicznych, zarząd Polskiego Radia zrobił wszystko, by można było transmitować na antenach Jedynki i Trójki Euro 2012 - podkreślił.

Zobacz podsumowanie Euro 2012 autorstwa Cezarego Gurjewa na wideo

man, polskieradio.pl

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!