Iberyjski półfinał Euro 2012. Transmisja w Jedynce

polskieradio.pl
Piotr Grabka 27.06.2012
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo, foto: PAP/EPA/ROBERT GHEMENT

Już dziś poznamy pierwszego finalistę mistrzostw Europy w piłce nożnej. W Doniecku Hiszpania zmierzy się z Portugalią. Relacji na żywo słuchaj w Programie Pierwszym. Emocje gwarantowane!

Na transmisję w radiowej Jedynce od 20.45 zaprasza Andrzej Janisz. Poprzedzi ją "Studio Euro", którego gościem będzie Lesław Ćmikiewicz, piłkarz legendarnych "Orłów Górskiego". Audycję poprowadzi Rafał Bała. Początek o 20.30.

>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012

Na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia przez cały czas trwania piłkarskich mistrzostw, od 8 czerwca do 1 lipca, gości specjalna audycja "Studio Euro radiowej Jedynki". Zapraszamy we wszystkie dni meczowe, po godz. 20.30.

Eksperci w studio i na stadionach
Stałym ekspertem w "Studio Euro Radiowej Jedynki" jest Lesław Ćmikiewicz , wybitny piłkarz, trener, złoty i srebrny medalista olimpijski, uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1974 roku, w których reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce. Wydarzenia na boisku komentują nie tylko tacy specjaliści, jak Zbigniew Boniek czy Jacek Gmoch, ale także znani kibice futbolu, m.in. Janusz Zaorski i Krzysztof Materna.
W ramach "Studia Euro Radiowej Jedynki" transmitujemy wieczorne mecze (o godz. 20.45). Mecze komentują Tomasz Zimoch, Andrzej Janisz, Marek Solecki, Robert Skrzyński, Włodzimierz Machnikowski, Krzysztof Ratajczyk i Grzegorz Hałasik.
Serwisy sportowe zamieniły się natomiast podczas turnieju w informacje "Prosto z Euro".
Poza relacjami i wiadomościami z boiska, Jedynka przygotowała także audycję poświęconą temu, co dzieje się wokół Euro 2012. Magazynu "Dogrywka w Jedynce" można słuchać przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku o godz. 8.40, 12.30 i 17.30; w soboty natomiast o godz. 8.40 i 17.30, a w niedziele o godz. 17.30. Reporterzy Jedynki będą sprawdzać, co dzieje się w Strefach Kibica, jak sprawdza się infrastruktura i co przygotowały dla turystów miasta, w których rozgrywane są mecze.

>>> Dowiedz się także, jakie atrakcje związane z mistrzostwami pojawią się na pozostałych antenach Polskiego Radia

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!