Bułgarzy mają problem! Boją się Polaków

polskieradio.pl
Aneta Hołówek 31.07.2012
od lewej: Zbigniew Bartman, Marcin Możdżonek i Michał Winiarski. W tle - Łukasz Żygadło
od lewej: Zbigniew Bartman, Marcin Możdżonek i Michał Winiarski. W tle - Łukasz Żygadło, foto: PAP/Adam Ciereszko

- Nasi zawodnicy są pewni swoich umiejętności. Bułgarów umiemy pokonać - powiedział Sebastian Świderski, były reprezentant Polski.

Polskie Radio zaprasza do słuchania relacji i transmisji z Igrzysk Olimpijskich, które nadawane są na antenach Programu Pierwszego, Trzeciego i Czwartego Polskiego Radia.

We wtorek na igrzyskach w Londynie po raz drugi zaprezentują się polscy siatkarze, którzy już w południe zagrają z Bułgarią.

- Nasza reprezentacja od Pucharu Świata gra bardzo dobrze i rzadko przegrywa mecze, co potwierdził pojedynek z Włochami – przyznał Paweł Papke – Mamy zawodników światowego formatu. To przeciwnicy się nas boją. To Bułgarzy mają problem. Wystarczy, że my zagramy swoją siatkówkę. Tak jak mówiliśmy od początku: Włosi, a później już z górki – zakończył były atakującej reprezentacji Polski.

- Na początku spotkania z Włochami widać było, że oba zespoły czekały na ten mecz szalenie długo. Dopiero po pierwszym secie zaczęliśmy grać swoją siatkówkę i w tych trzech setach byliśmy lepsi. Dzisiejszy przeciwnik oczywiście jest do pokonania. Nasi zawodnicy muszą pamiętać, że na igrzyskach w każdym meczu trzeba grać lepiej jak normalnie i wtedy to gwarantuje sukces. Wygrać grupę nam się opłaci – powiedział mistrz świata i mistrz olimpijski Włodzimierz Sadalski.

Początek spotkania grupy A o godz. 12.30 czasu polskiego.

Londyn 2012 - serwis specjalny >>>

ah, polskieradio.pl, PZPS

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!