X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Polskie Radio Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 14:32
1 kwietnia br. Polskie Radio uruchomiło nowy program skierowany do dzieci i rodziców – Polskie Radio Dzieciom.
Polskie Radio Dzieciom

W ramówce znajdą się audycje z udziałem kultowych postaci – m.in. żaby Moniki i Kulfona, a także zupełnie nowych bajkowych bohaterów. Nie zabraknie również programów rozwijających kreatywność i zdolności artystyczne, audycji muzycznych, edukacyjnych oraz oferty dla rodziców. Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w technologii cyfrowej, w systemie DAB+.

Polskie Radio Dzieciom to pierwszy ogólnopolski program zapewniający tak bogatą i wszechstronną ofertę audycji kierowanych do dzieci i rodziców, nadawany bez reklam. Codziennie słynny Magister Sprężynka zachęci najmłodszych do rozwiązywania edukacyjnych zagadek z dziedziny przyrody, chemii i fizyki, a sympatyczni i zadziorni Monika i Kulfon opowiadać będą zabawne historyjki oraz bajki okraszone ich niepowtarzalnym humorem. Interaktywny „Warsztat Małego Artysty” zainspiruje do samodzielnego tworzenia rysunków, wycinanek i figurek, a także wspólnej zabawy z rodzicami. Na antenie nie zabraknie również audycji poświęconej pięknu i bogactwu języka polskiego, z której Profesor Wyrazik w lekkiej i przystępnej dla dzieci formie opowie m.in., jak budować poprawne wypowiedzi oraz skąd wzięły się staropolskie przysłowia i wyrażenia. Natomiast w „Bezpiecznym Maluchu” policjanci wraz z Kulfonem będą uczyć młodych słuchaczy zasad przestrzegania bezpieczeństwa, a także właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia. Stałe miejsce w ramówce znajdą też wspaniałe słuchowiska Polskiego Radia, nauka obcych języków, gry i zabawy. Dopełnieniem będzie najpiękniejsza muzyka dla dzieci, zarówno z polskiego jak i zagranicznego repertuaru. Polskie Radio Dzieciom zadba również o potrzeby rodziców, oferując im audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów, a wieczorami doskonałą muzykę jazzową.

Polskiego Radia Dzieciom może słuchać cała rodzina – chcemy inspirować rodziców i zachęcać do wspólnej aktywności. Nasza antena będzie żywa, dlatego stawiamy na interakcję i kontakt ze słuchaczami – mówi Dominika Sygiet-Seńczyszyn, sekretarz redakcji Polskiego Radia Dzieciom.

Więcej informacji na stronie dzieci.polskieradio.pl.

Zobacz więcej na temat: DAB+
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak