X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Skandynawskie wychowanie dzieci

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018 14:55
Audio
  • W "Strefie rodzica" rozmowa o skandynawskim wychowaniu dzieci i sile przemówień motywacyjnych. 13.03.2018.

Podejście do wychowania dzieci w Danii znacznie różni się od tego, do którego przywykliśmy w naszym kraju. Duńczycy mają wysokie poczucie bezpieczeństwa i ufności w to, co robi ich rząd w związku z tym żyją beztrosko, i tak też wychowują swoje dzieci. Z czego wynika taki model życia Skandynawów oraz czym jest Duńska filozofia szczęścia, o tym w pierwszej części ”Strefy rodzica”. Gościem Anny Wójcikiewicz była dr Aneta Czerska, pedagog, specjalista rozwoju małych dzieci, twórczyni metody nauki czytania "Cudowne dziecko" i założycielka Instytutu Małego Dziecka, mieszkająca na stałe w Danii.

W drugiej część audycji w cyklu ”Moja pasja” Anna Wójcikiewicz rozmawiała z  Mówcą Motywacyjnym, Łukaszem Krasoniem, który mimo wielu przeciwności losu znalazł w sobie siłę, aby zawalczyć o swoje marzenia. Jeździ na wózku inwalidzkim i cierpi na zanik mięśni, lecz nie powstrzymało go to przed realizacją swoich pasji jaką są przemówienia motywacyjne. Jego motto życiowe brzmi ”Nie musisz być doskonały aby osiągnąć niemożliwe”. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

”Strefa rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom, od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 – 23.00

jo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak