Polskie Radio

Letnie Igrzyska Paraolimpijskie w Polskim Radiu i serwisie specjalnym

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021 20:00
Rozpoczęły się Letnie Igrzyska Paraolimpijskie. Polskę reprezentuje 89 sportowców, którzy powalczą o medale w 12 dyscyplinach. Prosto z Tokio sportowe zmagania relacjonuje specjalny wysłannik Polskiego Radia – Krzysztof Kuzak. Poczynania paraolimpijczyków można śledzić na antenach oraz w serwisie specjalnym. 
Polscy sportowcy przed startem Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio
Polscy sportowcy przed startem Igrzysk Paraolimpijskich w TokioFoto: Adrian Stykowski i Bartłomiej Zborowski/Polski Komitet Paraolimpijski

czytaj więcej
prezes PR 1200.jpg
Prezes Polskiego Radia: będziemy bogato relacjonować zmagania paraolimpijczyków

Łącznie reprezentuje nas 89 zawodników – 33 kobiety i 56 mężczyzn. P

Polscy zawodnicy zapewnili sobie start w dyscyplinach paralekkoatletycznych, paratenisie stołowym, parapływaniu, parakolarstwie, paraszermierce, podnoszeniu ciężarów, parakajakarstwie, parastrzelectwie sportowym, parałucznictwie, parawioślarstwie, tenisie na wózkach i w debiutującym w programie igrzysk parabadmintonie. 

Zmagania biało-czerwonych można śledzić na antenach: relacje z Tokio znajdą się w serwisach informacyjnych oraz audycjach sportowych, a także w specjalnym multimedialnym serwisie na stronie Polskiego Radia.

Na dedykowanej stronie znajdzie się wszystko, co niezbędne do kibicowania paraolimpijczykom, m.in. skład reprezentacji z biografiami zawodników, terminarz, wyniki, a także wywiady ze sportowcami przygotowane przez Krzysztofa Kuzaka, specjalnego wysłannika Polskiego Radia.


Igrzyska potrwają do 5 września.

Polskie Radio jest patronem medialnym reprezentacji Polski na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio.

Mat.promocyjne/kh

Czytaj także

Reprezentacja Polski na igrzyska paraolimpijskie wylatuje do Tokio

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2021 15:15
Reprezentacja Polski na igrzyska paraolimpijskie wylatuje do Tokio. Wczoraj sportowcy z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrali nominacje olimpijskie. O medale w stolicy Japonii będzie walczyło 89 sportowców w 12 dyscyplinach. Dziś z Lotniska Chopina w Warszawie do Tokio wylecieli między innymi parapływacy, paraszermierze i parakolarze.
rozwiń zwiń