Polskie Radio
Section05
Agata Kornhauser-Duda

Para prezydencka złożyła życzenia z okazji Dnia Matki. "Dziękujemy za codzienny trud i troskliwą opiekę"

Życzenia pomyślności we wszelkich przedsięwzięciach i sferach życia oraz podziękowania za troskliwą opiekę nad dziećmi i przekazywanie im uniwersalnych wartości - złożyli wszystkim matkom z okazji obchodzonego 26 maja Dnia Matki prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser–Duda.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Dzień Matki Agata Kornhauser-Duda

Święto Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Małżonka prezydenta odwiedziła wychowanków

Małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w piątek w corocznym święcie Ośrodka Szkolno–Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach koło Warszawy. Pierwsza dama życzyła podopiecznym ośrodka, by realizowali marzenia i spotykali na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi.
Zobacz więcej na temat:  Agata Kornhauser-Duda POLSKA społeczeństwo regiony mazowieckie Laski

90-lecie Kongresu Polonii Kanadyjskiej. Para prezydencka: integruje całą polską wspólnotę

Od 90 lat Kongres Polonii Kanadyjskiej wspiera społeczność polską w Kanadzie i całą polską wspólnotę; pamiętamy o wsparciu w trudnych czasach stanu wojennego, a także o działaniach na rzecz członkostwa Polski w NATO - podkreśliła para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda Polacy za granicą społeczeństwo Kanada Polonia

Rozmowy o bezpieczeństwie w Londynie. Prezydent RP spotkał się z sekretarzem generalnym NATO

 - Wizyta pary prezydenckiej w Londynie z okazji koronacji Karola III była okazją do rozmów o tematyce bezpieczeństwa; prezydent Andrzej Duda rozmawiał m.in. z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem i premierem Wielkiej Brytanii Rishim Sunakiem - przekazała Kancelaria Prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polityka zagraniczna Polski koronacja Karol III Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda prezydent polityka

Koronacja króla Karola III. Prezydent Duda: złożyliśmy gratulacje w imieniu narodu polskiego

Prezydent Andrzej Duda razem z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą uczestniczyli w uroczystościach koronacyjnych króla Karola III i królowej Kamili. "W imieniu Narodu Polskiego i swoim złożyliśmy Ich Królewskim Mościom gratulacje oraz najlepsze życzenia" - napisał na Twitterze prezydent RP.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polityka zagraniczna Polski koronacja Karol III Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda prezydent polityka

Koronacja króla Karola III. Polska para prezydencka weźmie udział w ceremonii

- Para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda weźmie udział w sobotniej koronacji króla Karola III - przekazał szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Marcin Przydacz. Jak podała Informacyjna Agencja Radiowa, w czwartek na godz. 16:30 zaplanowany jest briefing prasowy Marcina Przydacza. 
Zobacz więcej na temat:  Marcin Przydacz Andrzej Duda polityka Agata Kornhauser-Duda Wielka Brytania Karol III Europa ŚWIAT

Wielkanocne spotkanie pary prezydenckiej z żołnierzami. Andrzej Duda: dziękuję za oddanie i służbę

- Dziękuję naszym żołnierzom i dowództwu za oddanie i niezwykłą służbę. Dzięki waszej determinacji nie tylko strzeżemy naszych granic, niesiemy pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna, ale jesteśmy w stanie też przekazywać uzbrojenie - powiedział Andrzej Duda podczas wielkanocnego spotkania pary prezydenckiej z żołnierzami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Wojsko Polskie Agata Kornhauser-Duda