Polskie Radio
Section05
Agata Kornhauser-Duda

Dzień Dziecka. Para prezydencka spotkała się z najmłodszymi wychowankami ośrodka specjalnego

Z okazji Dnia Dziecka Para Prezydencka odwiedziła podopiecznych Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo w Pęcherach-Łbiskach. W trakcie wizyty prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda m.in. rozmawiali z pracownikami ośrodka o pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda dzieci dzień dziecka

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. KPRP: będzie mogło wziąć w nim udział więcej organizacji

"Katalog organizacji, które mogą brać udział w konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich o nagrodę Małżonki Prezydenta RP, został rozszerzony o koła działające na podstawie ustawy o społeczno-zawodowych organizacjach rolników oraz o stowarzyszenia skupiające kobiety z terenów wiejskich" - podała Kancelaria Prezydenta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kancelaria prezydenta Agata Kornhauser-Duda społeczeństwo wieś

Wielkanocne życzenia pary prezydenckiej

- Niech te szczególne dni przyniosą wytchnienie od trosk dnia codziennego, aby z nowymi siłami realizowali Państwo swoje tegoroczne plany i zamierzenia - powiedział prezydent Andrzej Duda, składając życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. - Niech wyjątkowa atmosfera tych dni pozwoli nam spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem - dodała pierwsza dama.
Zobacz więcej na temat:  Wielkanoc prezydent Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda społeczeństwo POLSKA