X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Tokio 2020

Znamy ranking FIVB. Trudny rywal Polaków w walce o Tokio

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) opublikowała najnowszy ranking reprezentacji siatkarzy aktualny na dzień 1 października 2018 roku. Mistrzowie świata - reprezentanci Polski znaleźli się w nim na czwartej pozycji. Na podstawie rankingu można wywnioskować, że jednym z rywali biało-czerwonych w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Tokio będzie reprezentacja Francji. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020

Znamy kryteria rankingu. Niepewna droga Polek do Tokio

Zarząd Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) podjął decyzję w sprawie wyboru turniejów, które będą brane pod uwagę przy tworzeniu najnowszych rankingów siatkarek i siatkarzy. Na ich podstawie rozegrane zostaną turnieje kwalifikacyjne do igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Przyjęte zasady sprawiają, że polskie siatkarki nie mogą być pewne występu w turnieju kwalifikacyjnym. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020

Pszczolarski ma plan na Tokio. Na IO zaliczy drugi fakultet?

Podczas mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w Glasgow Polacy zdobyli 3 medale. Jedyny złoty wywalczył Wojciech Pszczolarski w wyścigu punktowym. Tej konkurencji zabraknie w programie igrzysk olimpijskich w Tokio za 2 lata, dlatego nasz mistrz w duecie z Danielem Staniszewskim będzie walczył o nominację w madisonie. I właśnie m.in. o madisonie, ale także o specyfice kolarstwa torowego rozmawiał z Wojciechem Pszczolarskim Andrzej Grabowski.
Zobacz więcej na temat:  kolarstwo torowe SPORT Kolarstwo Tokio 2020