X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
paraolimpiada

Igor Sikorski - paraolimpijczyk, który zdobywa górskie szczyty

Wysportowany był już od dziecka. Swoich marzeń o sportowej karierze nie porzucił nawet w najbardziej dramatycznym momencie życia. W wieku 17 lat na skutek niefortunnego upadku z wysokości, doznał złamania kręgosłupa. Dziś porusza się na wózku inwalidzkim, ale jego miłość do sportu wciąż jest silna. Jak teraz wygląda życie Igora Sikorskiego?
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA paraolimpiada niepełnosprawność Agnieszka Ciecierska Lato z Radiem 2018 psychologia

Paraolimpiada – pokaz siły charakteru

W paraolimpiadzie w Pjongczangu wystąpiło ośmioro zawodników z Polski w czterech dyscyplinach: biegach narciarskich, biathlonie, narciarstwie alpejskim i parasnowboardzie. Jedyny medal dla Polski zdobył Igor Sikorski, który sięgnął po brąz w alpejskim slalomie gigancie w pozycji siedzącej. O paraolimpiadzie mówili w audycji Społeczeństwo Obywatelskie Reaktywacja Łukasz Szeliga (przewodniczący Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego) i Jadwiga Pacek (uprawiająca szermierkę na wózkach).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 paraolimpiada

Paraolimpiada w Rio: 39 medali Polaków

- To były zupełnie inne igrzyska niż te, które cztery lata temu wiedzieliśmy w Londynie. TVP podjęła się wysiłku relacjonowania na żywo, co było znakomitą decyzją. Z tego co słyszałem, oglądalność też nie była słaba. Wygląda na to, że ludzie chcą oglądać sport paraolimpijski na najwyższym poziomie – mówił na antenie Jedynki Tomasz Przybyszewski, redaktor portalu niepełnosprawni.pl.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Trzmiel paraolimpiada SPORT