Polskie Radio

Nowa piosenka Adele bije rekordy popularności

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021 17:19
Po kilkuletnim oczekiwaniu fani wreszcie mogą się cieszyć z nowego singla Adele. Utwór "Easy on Me" zapowiada się na wielki przebój – towarzyszący mu teledysk już w pierwszych godzinach po premierze obejrzały miliony fanów.
Adele
AdeleFoto: materiały promocyjne

Adele uchyliła rąbka tajemnicy kilka dni temu, gdy na Instagramie zaprezentowała około 40 sekund nowej piosenki. Od 15 października "Easy on Me" można podziwiać w pełnej krasie, łącznie z towarzyszącym utworowi teledyskiem, będącym tak naprawdę krótkim filmem, utrzymanym w czarno-białej tonacji.

O tym, jak bardzo wyczekiwana była nowa muzyka brytyjskiej wokalistki, świadczy liczba odsłon wideoklipu w serwisie YouTube – w ciągu pierwszych 15 godzin licznik przekroczył 25 milionów! Sama piosenka jest klasyczną balladą w klimacie podobnym do wcześniejszych przebojów artystki, takich jak "Someone Like You" czy "Hello". "Głos Adele nigdy nie brzmiał lepiej" – napisał prestiżowy brytyjski magazyn "New Musical Express".

źródło: YouTube / Adele

"Easy on Me" to singiel promujący album "30", który ma się ukazać 19 listopada. Będzie to czwarty studyjny longplay w jej karierze, a pierwszy od 2016 roku, kiedy do sklepów trafiła płyta "25".

kc

Czytaj także

Adele najpopularniejszą żeńską artystką XXI wieku w Wielkiej Brytanii

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 13:16
W tyle Madonna, Amy Winehouse i Rihanna.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adele dała przedsmak nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 13:21
Fani Adele mieli szansę usłyszeć 40-sekundowy fragment jej nowej piosenki "Easy on Me". Pierwsze od kilku lat nagranie brytyjskiej wokalistki zapowiada jej kolejną płytę, która ma się ukazać w listopadzie.
rozwiń zwiń