Polskie Radio

Adele zaśpiewa dwukrotnie w Hyde Parku

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 13:50
Kilkanaście dni po opublikowaniu pierwszej od sześciu lat nowej piosenki "Easy On Me" Adele uraczyła swych fanów kolejną radosną wiadomością: 1 i 2 lipca 2022 roku wokalistka wystąpi na żywo w londyńskim Hyde Parku!
Adele w teledysku Easy On Me
Adele w teledysku "Easy On Me"Foto: Forum / Planet / VEVO

"Oiii Oiiiiiiiiiiiii" – tej treści komunikat, opatrzony serduszkiem, pojawił się dziś rano na instagramowym profilu Adele. Obok znajduje się plakat zapowiadający dwa letnie koncerty gwiazdy, która nie występowała na żywo w ojczystym kraju od 2017 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)


Nowa piosenka Adele bije rekordy popularności
adele 1200.jpg
Nowa piosenka Adele bije rekordy popularności

Członkowie oficjalnego fanklubu artystki już mogą się zapisywać do kolejki za biletami, które do otwartej sprzedaży trafią w najbliższą sobotę i, sądząc po zamieszaniu, jakie wywołała piosenka "Easy On Me", zapewne rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Singiel, wydany 15 października, wskoczył od razu na szczyt brytyjskiej listy przebojów, bijąc po drodze kilka rekordów, m.in. w liczbie odtworzeń w serwisach streamingowych w ciągu jednego dnia oraz liczbie pobranych z sieci plików z utworem.

19 listopada ukaże się czwarty studyjny album wokalistki, zatytułowany "30". Adele wyda go nakładem wytwórni Columbia Records, z którą związała się po rozstaniu z firmą XL.

kc

Czytaj także

Adele najpopularniejszą żeńską artystką XXI wieku w Wielkiej Brytanii

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 13:16
W tyle Madonna, Amy Winehouse i Rihanna.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adele dała przedsmak nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2021 13:21
Fani Adele mieli szansę usłyszeć 40-sekundowy fragment jej nowej piosenki "Easy on Me". Pierwsze od kilku lat nagranie brytyjskiej wokalistki zapowiada jej kolejną płytę, która ma się ukazać w listopadzie.
rozwiń zwiń