Polskie Radio

Joanna Scheuring-Wielgus i Stanisław Tyszka gośćmi czwartkowych "Sygnałów dnia"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2024 15:30
Gośćmi "Sygnałów dnia" w czwartek (6.06) będą: o godz. 7.15 Joanna Scheuring-Wielgus, wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego, a o godz. 8.15 Stanisław Tyszka, poseł Konfederacji.
Multimedialne studio radiowej Jedynki
Multimedialne studio radiowej JedynkiFoto: Piotr Piorun/Polskie Radio

Poza tym w audycji:

Prezydent USA Joe Biden przybył do Francji, gdzie weźmie udział w obchodach 80. rocznicy desantu aliantów w Normandii. W planach amerykańskiego przywódcy są rozmowy z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Biden spotka się też z przywódcą Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.


Czytaj także:W miesiącach letnich liczba porzuconych zwierząt wzrasta. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce realizuje od 2005 roku cykliczną kampanię wakacyjną "Nie porzucaj!". W tym roku prowadzona jest ona pod hasłem: "Nie porzucaj, też mam uczucia!".

Bezgranicznie ufający właścicielowi pies nie może pojąć tego, co go spotkało, dlatego bardzo często oczekuje w miejscu swojego porzucenia na właściciela lub błąka się po okolicy. Niektóre zwierzęta za swoją wierność płacą najwyższą cenę, umierając w cierpieniu z powodu wycieńczenia organizmu lub ginąc pod kołami samochodów.

Czas pomyśleć o przetworach z truskawek.

***

Na "Sygnały dnia" w czwartek (6.06) w godz. 6.00-9.00 zapraszają Daniel Wydrych i Sylwia Białek.

kk