Polskie Radio

Złota płyta dla Perfectu za „DaDaDam”

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 14:00
Wydany przez Polskie Radio najnowszy album zespołu Perfect „DaDaDam” oficjalnie zyskał status złotej płyty. Grupę będzie można zobaczyć i usłyszeć 6 lipca w Żninie, gdzie zagra pierwszy z sześciu koncertów w ramach tegorocznej trasy „Lata z Radiem”.
Zespół Perfect przed konferencją prasową
Zespół Perfect przed konferencją prasowąFoto: Polskie Radio/Tomasz Jereńczak

Na osiągnięcie statusu złotej płyty fani zespołu nie musieli długo czekać, album pokrył się złotem w dwa tygodnie od swojej premiery. Na listach przebojów i radiowych antenach niezmiennie króluje pierwszy singiel z płyty – ballada „Wszystko ma swój czas”.


Okładka
Okładka albumu "DaDaDam" zespołu Perfect/Polskie Radio

Perfect "DaDaDam" >>>>

 

„DaDaDam” to dwanaście utworów z tekstami znakomitych autorów, takich jak: Jacek Cygan, Wojciech Waglewski, Bogdan Loebl, Andrzej Mogielnicki, Robert Gawliński. Wśród kompozycji znalazły się zarówno ballady, jak i duża porcja gitarowego, mocno rockowego brzmienia – tak charakterystycznego dla grupy. Wydawnictwu patronują Radiowa Jedynka i Trójka.

 

Perfect, podobnie jak w ubiegłym roku, zagra na trasie koncertowej „Lata z Radiem” – pierwszy występ już w najbliższą niedzielę, 6 lipca w Żninie . Tych fanów, którym nie uda się dotrzeć na koncert, Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza do oglądania transmisji wideo na specjalnej stronie latozradiem.pl .


Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2014. Zapraszamy na koncerty gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 12:00
Gwiazdy oraz prowadzący audycje i koncerty największej letniej trasy koncertowej spotkały się na konferencji prasowej w Polskim. Zapraszamy do słuchania relacji z wydarzenia oraz odwiedzania strony internetowej tegorocznego Lata z Radiem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grzegorz Markowski: nie ma recepty na wakacyjny przebój

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 21:15
- Jeżeli ktoś zaprząta sobie głowę produkcją utworu na lato to, jak mówił Krzysztof Skiba, wychodzi mu "piosenka meteorologiczna". Na jesieni o deszczu, zimą o śnieżce, a latem o plaży - powiedział w audycji "Lato z Radiem" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lato z Radiem w Uniejowie. Koncerty, magia, termy i średniowieczne klimaty

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 11:20
Uniejów to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Malowniczo położone w dolinie rzeki Warty zaprasza wszystkich, którzy w atmosferze relaksu i zabawy chcą spędzić czas i zregenerować swoje siły.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płyta "DaDaDam” grupy Perfect pokryła się złotem

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 15:00
Jak zejść ze sceny niepokonanym? Na to pytanie Perfect nie potrzebuje odpowiedzi, ponieważ wciąż na niej króluje i... nigdzie się nie wybiera. Wydany przez Polskie Radio najnowszy album zespołu Perfect "DaDaDam” oficjalnie zyskał status złotej płyty.
rozwiń zwiń