Polskie Radio
Section05
Kombi Łosowski

Wanda i Banda świętuje 40-lecie. Kwietniewska: to moja praca, moja pasja, moje życie

Wanda Kwietniewska to polska piosenkarka, wokalistka zespołu rockowego Wanda i Banda, który swoją działalność rozpoczynał w latach 80. XX wieku. Wspólnie nagrali cztery albumy studyjne, a w tym roku świętują 40-lecie i nie zamierzają na tym poprzestawać. - To jest mój zawód, moja praca, moja pasja i moje życie - mówi wokalistka w rozmowie z Programem 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  piosenka płyta Wanda Kwietniewska Lombard Kombi Łosowski

Zapraszamy na ostatnie koncerty "Lata z Radiem" - będzie się działo!

Wakacje dobiegają końca, ostatni weekend sierpnia jest również ostatnim spotkaniem na letniej trasie koncertowej Jedynki. 30 i 31 sierpnia zapraszamy wszystkich fanów "Lata z Radiem" na imprezy - tym razem do Kalisza i Gniezna. Przed publicznością wystąpią Kombi Łosowski, Wilki, De Mono oraz gwiazda obu wieczorów Maryla Rodowicz.
Zobacz więcej na temat:  De Mono Kombi Łosowski Lato z Radiem 2014 Maciej Pol Maryla Rodowicz Wilki

Lato z Radiem 2014. Upalna temperatura, rekordowa publiczność, gwiazdy na scenie

W miniony weekend Lato z Radiem zagościło w Przysusze i Tarnobrzegu – według oficjalnych danych w koncertach uczestniczyło odpowiednio ponad 25 i 48 tysięcy osób. Oba miasta przywitały ekipę radiowej Jedynki prawdziwie afrykańską pogodą i rewelacyjną zabawą – wystąpili m.in. De Mono, Wilki, Zakopower i Lady Pank.
Zobacz więcej na temat:  De Mono Kombi Łosowski koncerty Lato z Radiem 2014 MUZYKA Wilki Zakopower