Section50
Section00
Mordor Muzik
Mordor Muzik, foto: Sony Music/mat. prasowe
07.10.2021

Mordor Muzik serwuje "Ogień"

Pora na drugi singiel z nowej płyty duetu.

Majkizioom i Ginger się nie zatrzymują i puszczają w eter kolejny singiel zapowiadający ich oficjalny studyjny debiut "MORDOR CD".

"Ogień" to położone na minimalistyczny bit Majkiego wersy Gingera, w których daje upust swoim przemyśleniom w najróżniejszych kwestiach. Koncertowy potencjał numeru, mamy nadzieję, zostanie niebawem potwierdzony podczas występów na żywo. Oceńcie sami:

Mordor Muzik - Ogień / YouTube: Mordor Muzik

Premiera płyty "MORDOR CD" zaplanowana jest na 29 października. Wszystkie bity skomponował Majkizioom, rap to robota Gingera, wspartego przez gości: Belmondawg, Hałastra, Junior Stress. Czekamy!

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.