Section50
Section00
30.05.2018

REGGAE WORKERS OF THE WORLD - Every Once In a While

Z cyklu "hit na lato".

mat. Reggae Workers Of The World mat. Reggae Workers Of The World

Reggae Workers of The World to super-grupa złożona z muzyków takich ekip jak The Slackers (Vicc Rugiero, lider projektu), The Aggrolites (Jesse Wagner) oraz The Badasonics (Nico Leonard). Owszem, panowie uwielbiają reggae, ska i rocksteady (oraz dokonania takich wykonawców jak Toots & The Maytals czy Jimmy Cliff). Kochają także stary dobry soul i zadziornego rhythm'n'bluesa sprzed łądnych kilku dekad, co słychać wyraźnie w ich świetnym singlowym nagraniu "Every Once In a While". Z przyjemnością gramy go już na naszej plejliście, polecamy Wam jednak ich całą, właśnie wydaną drugą płytę pt. "RWW II". Na wakacje pozycja obowiązkowa.

www.badasonic-records.com

www.facebook.com/ReggaeWorkers

opr. Marcin Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.