X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Muzyka z bajek

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 10:00
Mamy dla Was ogromną niespodziankę. Podczas całego trwania audycji możecie do nas dzwonić i Wasze Dzieci mogą zamawiać swoje ukochane piosenki z bajek. Numer telefonu do studia: 22 645 20 55.
Muzyka z bajek
Foto: Hernan Piñera / photo on flickr

Dzisiaj podczas Muzycznych podróży małych i dużych Daria wybierze piosenki z ulubionych bajek dla Dzieci w dniu ich święta: Alladyn, Shrek, Sindbad Żeglarz, Madagaskar i wiele wiele innych. Ach! Co to będzie za bajkowa audycja. Słuchajcie nas już o 13:00. 

Mamy dla Was ogromną niespodziankę. Podczas całego trwania audycji możecie do nas dzwonić i Wasze Dzieci mogą zamawiać swoje ukochane piosenki z bajek. Numer telefonu do studia: 22 645 20 55. 

Zobacz także