X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Uśmiechnięte dźwięki" - muzyka w różnych stylach

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 12:00
Piosenki w rytmie rocka, reggae i samby usłyszeć można na najnowszej płycie sióstr Wajs. ”Uśmiechnięte dźwięki” to ponad 60 min. muzycznej rozrywki dla całych rodzin. Płyta ma wspierać edukację muzyczną dzieci.
Audio
  • Siostry Wajs o najnowszej płycie. (Muzyczne podróże/Polskie Radio Dzieciom)_25.06.19.
Siostry Patrycja i Agnieszka Wajs
Siostry Patrycja i Agnieszka WajsFoto: Polskie Radio

Siostry Wajs gościły w studiu Polskiego Radia Dzieciom aby opowiedzieć o płycie, która jak twierdzą, prezentuje muzykę ambitną i ma edukować muzycznie dzieci.

-  Podróżujemy często po różnych miejscach kultury i obserwujemy, że nie zawsze muzyka na której wychowują się dzieci jest dobra – powiedziała jedna z sióstr, dodając, że tworząc muzykę zależy im na tym, żeby ta muzyka była najlepsza, a dzieciaki mogły poznawać różne style muzyczne, różne harmonie, nie tylko te opierające się na trzech dźwiękach, lecz te bardziej rozwijające dziecięce umysły, wrażliwość i poczucie estetyki.

Na płycie ”Uśmiechnięte dźwięki” oprócz 13 piosenek znalazł się również bonus w postaci 5 podkładów muzycznych. – Chcemy, żeby dzieci, które śpiewają na festiwalach muzycznych, mogły śpiewać piosenki przeznaczone dla nich, a nie dla dorosłych, albo piosenki proste, które kompletnie nie są przeznaczone dla dzieci. – dodały siostry Wajs.

Więcej w załączonej audycji.


Data emisji: 25.06.2019.

"Myzyczne podróże" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 10.00 do 11.00.

jo

Zobacz więcej na temat: dzieci muzyka rozrywkowa
Zobacz także

Czytaj także

"Uśmiechnięte dźwięki" - nowa odsłona koncertu Sióstr Wajs & Stonogi

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 23:55
Tym razem siostry zaskoczą swoich najmłodszych odbiorców bogactwem uśmiechniętych dźwięków z różnych stylów muzycznych. Wspólnie z siostrami nauczymy się ekologii na rockowo, uniesiemy ręce w rytmach reggae, poznamy świat słodkich owoców przy dźwiękach owocowej samby, przekonamy się, że w szkole nie ma nudy, zaczarujemy koszmary i wzniesiemy sportowy okrzyk.
rozwiń zwiń