X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Miejsca, gdzie spadł meteoryt

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 21:00
Meteoryty – tajemnicze obiekty spadające z kosmosu. Czym tak naprawdę są i gdzie na świecie można zobaczyć miejsca, w których spadły?
Miejsca, gdzie spadł meteoryt
Foto: pixabay.com/domena publiczna

Czy znacie takie miejsce w Polsce jak Rezerwat Morasko? Podobno dawno temu uderzył tam meteoryt. Dziś znajduje się tam rezerwat przyrodniczo-astronomiczny. Z kolei w Estonii, na wyspie Sarema, zobaczyć można jedno z najbardziej okragłych jezior na świecie. Jest ono dziełem meteorytu, ważącego co najmniej 400 ton. Jeśli jesteście ciekawi czym są tajemnicze obiekty spadające z kosmosu i chcecie odwiedzić razem z nami miejsca, w których spadły, nie przegapcie naszej porannej audycji. Już od 7:00 zaprasza Dominika Sygiet.

Zobacz także