X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

W piątek 13-ego

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 00:00
No i mamy! Piątek 13-go - dzień szczególnie feralny i nieszczęśliwy. Są osoby, które tego dnia w ogóle nie wychodzą z domu! Czy Wy też boicie się piątkowej trzynastki, czarnego kota, czy zbitego lustra?
Audio
  • 13.05.2016 W piątek 13-ego (Poranek w Polskim Radiu Dzieciom)
W piątek 13-ego
Foto: pixabay.com

Zapewne większość z Was spotkała się z takimi stwierdzeniami, jak: "Uważaj dzisiaj jest piątek 13-stego" albo "O rany czarny kot przebiegł mi drogę". A czy zastanawialiście się może kiedyś, skąd wzięły się te wszystkie przekonania o pechowości? Jeżeli nie, to dziś właśnie zrobimy to wspólnie.

Na rozmowę o przesądach w piątkowym Poranku w Polskim Radiu Dzieciom zaprasza Marta Powałowska. Bądźcie z nami już od 7:00 ➡ http://on.fb.me/1gqbsAO.

Zobacz także