X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wózek, chusta, nosidło - co wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 18:05
Wiosna zachęca do dłuższych spacerów z dziećmi. Wielu rodziców zastanawia się więc jak zorganizować wspólne wyjścia, aby były prawdziwym odpoczynkiem?
Wózek, chusta, nosidło - co wybrać?
Wózek, chusta, nosidło - co wybrać?Foto: Sew Katie Did / photo on flickr 

Jaką pomoc wybrać do noszenia dziecka, aby spacerowanie nie było uciążliwe? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Bez wózka trudno się obejść, ale dreptanie z nim nie zawsze się sprawdza, zwłaszcza jeśli do pokonania są schody. Alternatywą może być chusta – oprócz tego, że zapewnia rodzicowi komfort i wygodę, zaspokaja naturalną potrzebę bliskości u dziecka. Jest jeszcze nosidełko – łatwiejsze w obsłudze niż chusta i ze względu na małe gabaryty, bardziej praktyczne niż wózek. Tylko skąd pewność, że takie rozwiązane będzie najlepsze? Wszystkim rodzicom, którzy mają podobne dylematy, spróbują pomóc zaproszeni do naszego studia eksperci. Możecie porozmawiać z nimi dzwoniąc pod numer (22) 645 20 55 lub pisząc na strefarodzica@polskieradio.pl.

Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także