!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak zachęcić dzieci do ruchu?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2015 19:00
Wiele dzieci najchętniej spędza czas przed telewizorem lub komputerem i bardzo trudno zmobilizować je do aktywności ruchowej. Warto jednak podjąć się tego wyzwania.
Jak zachęcić dzieci do ruchu?
Foto: Clappstar / photo on flickr

Wiele dzieci najchętniej spędza czas przed telewizorem lub komputerem i bardzo trudno zmobilizować je do aktywności ruchowej. Warto jednak podjąć się tego wyzwania, bo jeśli maluch złapie bakcyla sportu, będzie nie tylko zdrowszy, ale również szczęśliwszy, bardziej pewny siebie, lepiej poradzi sobie w kontaktach z rówieśnikami. Pytanie tylko w jaki sposób zachęcić dziecko do aktywności? Jak nie zniechęcić, a obudzić pasję do sportu? Jak inspirować do poznawania nowych dziedzin sportowych i podejmowania kolejnych wyzwań? Odpowiedzi będziemy szukać w dzisiejszej Strefie rodzica.  le­piej ra­dzi­my sobie z po­raż­ka­mi i suk­ce­sa­mi

Zapraszamy do aktywnego udziału w audycji. Telefon do studia: 22 645 20 55. Piszcie też maile: strefarodzica@polskieradio.pl.

 

Zobacz więcej na temat: dzieci
Zobacz także