X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Jak dbać o zdrowe zęby dziecka?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 19:00
Próchnica to choroba cywilizacyjna. Jak wynika z badań w Polsce nawet 60 procent trzylatków ma próchnicę, wielu z nich tzw. galopującą, która zaledwie w kilka miesięcy może objąć wszystkie zęby dziecka.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/domena publiczna

Stomatolodzy mówią o epidemii próchnicy. Oczywiście wszystko można zrzucić na genetykę, ale dlaczego - w wieku szkolnym próchnica zaatakowała już zęby 99% uczniów, a średnio na każde dziecko przypadają 4 zęby do leczenia – podaje Fundacja Wiewiórki Julki. Jak zatem dbać o zdrowe zęby dziecka i jak bronić się przed próchnicą? Na te pytania odpowiedzą zaproszeni do studia eksperci:

Małgorzata Płecha - lekarz dentysta, gabinet Classart w Warszawie

Emma Kiworkowa - prezes Fundacji Wiewiórki Julii.

Zachęcamy do zadawania pytań w trakcie audycji. Można telefonować pod numer 22 645 20 55, pisać na adres dzieci@polskieradio.pl, lub w komentarzach pod postem na naszym fun page'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom

Zobacz więcej na temat: Strefa Rodzica
Zobacz także