X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dwie Godziny dla Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 19:00
Dziś w Strefie Rodzica porozmawiamy o V Edycji Akcji Dwie Godziny dla Rodziny, która w tym roku będzie przebiegać pod mottem: MUZYKA I POKOLENIA.
Audio
  • 13.05.2016 Dwie Godziny dla Rodziny (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Dwie Godziny dla Rodziny
Foto: pixabay.com

Inicjatywa Fundacji Humanites ma zachęcać pracodawców do włączenia się w obchody przypadającego 15 maja Międzynarodowego Dnia Rodziny i zwrócić ich uwagę na fakt, iż pracownik poza swoją rolą zawodową, pełni również istotne role w życiu społecznym, będąc rodzicem, małżonkiem i dziadkiem.

W ubiegłym roku ponad 90% firm biorących udział w akcji skróciło czas pracy tego dnia lub udzieliło dodatkowych 2 godzin wolnych swoim pracownikom! A wszystko po to, by podkreślić, jak istotna jest dobra integracja życia zawodowego i prywatnego oraz budowanie międzypokoleniowych więzi w rodzinie.

Właśnie dzisiaj jest ten dzień, kiedy codzienny pośpiech możemy zamienić na relaks i bliskość z najbliższymi. Wystarczy usiąść w gronie, rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół i BYĆ RAZEM.

Zachęcamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie programu: 22 645 20 55.

Już od 21.00 zaprasza Daria Druzgała.


Zobacz także