Polskie Radio Dzieciom

Dwie Godziny dla Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 19:00
Dziś w Strefie Rodzica porozmawiamy o V Edycji Akcji Dwie Godziny dla Rodziny, która w tym roku będzie przebiegać pod mottem: MUZYKA I POKOLENIA.
Audio
  • 13.05.2016 Dwie Godziny dla Rodziny (Strefa Rodzica/Polskie Radio Dzieciom)
Dwie Godziny dla Rodziny
Foto: pixabay.com

Inicjatywa Fundacji Humanites ma zachęcać pracodawców do włączenia się w obchody przypadającego 15 maja Międzynarodowego Dnia Rodziny i zwrócić ich uwagę na fakt, iż pracownik poza swoją rolą zawodową, pełni również istotne role w życiu społecznym, będąc rodzicem, małżonkiem i dziadkiem.

W ubiegłym roku ponad 90% firm biorących udział w akcji skróciło czas pracy tego dnia lub udzieliło dodatkowych 2 godzin wolnych swoim pracownikom! A wszystko po to, by podkreślić, jak istotna jest dobra integracja życia zawodowego i prywatnego oraz budowanie międzypokoleniowych więzi w rodzinie.

Właśnie dzisiaj jest ten dzień, kiedy codzienny pośpiech możemy zamienić na relaks i bliskość z najbliższymi. Wystarczy usiąść w gronie, rodziców, dziadków, dzieci i przyjaciół i BYĆ RAZEM.

Zachęcamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie programu: 22 645 20 55.

Już od 21.00 zaprasza Daria Druzgała.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak