X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Niezwykła moc kolorów

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 11:00
Kolory mogą nasuwać różne skojarzenia i wpływać na nastrój. W czym tkwi ich tajemnica?
Audio
  • 05.10.2015 Niezwykła moc kolorów (Spotkania z Matką Wróżką Chrzestną/Polskie Radio Dzieciom)
Niezwykła moc kolorów
Foto: Wanda, lat 6 i Róża, lat 13

W poniedziałek Matka Wróżka Chrzestna wraz ze Słuchaczami zastanowi się nad znaczeniem kolorów. Dlaczego czerwony kojarzy się z miłością? Czy niebieski emanuje spokojem? Czy czerń przywodzi na myśl smutek? Zbadamy ten temat na wielu płaszczyznach, biorąc pod uwagę różne kontynenty, kultury i tradycje. Matka Wróżka Chrzestna sprawdzi też, jak łączyć barwy, by uzyskać z nich różne kolory?

O audycji: Matka Wróżka Chrzestna zaprasza dzieci do wysłuchania oraz udziału w cyklu audycji rozwijających wrażliwość oraz wspomagających pojmowanie przez dziecko świata i własnych emocji. Zaprezentowana w przystępny sposób analiza uczuć i przeżyć przybliży maluchom zrozumienie własnej psychiki i motywacji innych osób.

Zobacz także