!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Bezpieczeństwo w sieci

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2015 07:00
Z okazji Dnia Bezpiecznego Komputera, Matka Wróżka Chrzestna spróbuje odpowiedzieć na pytania związane z wirtualną rzeczywistością.
Audio
  • 12.10.2015 Bezpieczeństwo w sieci (Spotkania z Matką Wróżką Chrzestną/Polskie Radio Dzieciom)
Bezpieczeństwo w sieci
Foto: Kasia, lat 5

Z okazji Dnia Bezpiecznego Komputera, który obchodzimy właśnie 12 października, Matka Wróżka Chrzestna wspólnie ze słuchaczami porozmawia o internecie. Poszukamy odpowiedzi na pytanie czym jest internet i czy dzieci powinny korzystać z niego samodzielnie. Zastanowimy się również nad niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci. Sprawdzimy ile korzyści może przynieść umiejętne i odpowiedzialne posługiwanie się internetem i ile czasu dzieci powinny spędzać przed komputerem. Spotkanie z Matką Wróżką Chrzestną już o 10.00. Zapraszamy.

Zobacz także