X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Poznajemy słynne na świecie matki

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 15:00
W audycji "Dawno, dawno temu"na antenie Polskiego Radia Dzieciom, przyjrzymy się kilku mamom, kobietom, które wychowały niezwykłych ludzi.
Audio
  • Poznaj słynne matki (Dawno, dawno temu/Polskie Radio Dzieciom)
Maria Skłodowska-Curie
Maria Skłodowska-CurieFoto: Shutterstock/bilha golan

Czy same były znanymi i ważnymi osobami? Jakie były w życiu codziennym i jakimi matkami były dla swoich dzieci? O tym w rozmowie z gościem Polskiego Radia Dzieciom Marcinem Chodorowskim z Dziecięcego Uniwersytetu Ciekawej Historii. 

Audycję prowadzi Marta Powałowska.

”Zapraszamy do stołu” w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą niedzielę o 9.00.

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty.

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz więcej na temat: POLSKIE RADIO DZIECIOM
Zobacz także

Czytaj także

Lew i Królik zasłuchani w opowieściach wilka morskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 12:00
Studio Polskiego Radia Dzieciom odwiedził najprawdziwszy na świecie wilk morski i żeglarz, który opowiedział wiele morskich opowieści. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakich czasów sięgają początki farmacji

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 13:30
Farmacja rozpoczęła się wtedy, kiedy zaczęto leczyć ludzi. Było to dawno, dawno temu. Na początku nie było ani aptek, ani lekarstw zaś posługiwano się ziołami, które uzdrawiały i przynosiły ukojenie. Przyrządzano z nich mikstury lub napary albo okładano nimi obolałe lub chore miejsca.  
rozwiń zwiń