X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ognisko domowe

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2015 11:00
Czym dla Was jest dom i czy wiecie co to takiego „ognisko domowe”?
Audio
  • 11.10.2015 Ognisko domowe (Jak to działa?/Polskie Radio Dzieciom)
Ognisko domowe
Foto: photo on flickr

Wakacje dawno już za Wami, ale na pewno miło jest powspominać ten czas. Być może poznaliście podczas wakacyjnych wojaży nowych kolegów lub koleżanki? Ewa Gorzelak - autorka audycji "Jak to działa" - spotkała na wsi niesamowitą Mysz Felę, która zmęczona podróżowaniem po świecie, marzyła o tym, aby mieć własny dom. Znalazła go w Polskim Radiu Dzieciom. A czym dla Was jest dom i czy wiecie co to takiego „ognisko domowe”? Dlaczego w miastach są wysokie bloki i z czego może być zbudowana najprostsza chata? Mysz Fela jest bardzo mądrym i doświadczonym zwierzakiem. Dodatkowo ma jasno-zielone futerko, przy czym każdy jego włos zazielenił się od przeżytej przygody. Zapraszamy Was w niezwykłą podróż odkrywania świata i sprawdzania jak co działa.

Zobacz także