X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

V Piknik Wcześniaka na Karowej

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 11:00
W sobotę 2 września 2017 r. Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej na Karowej zaprasza na V Rodzinny Piknik Wcześniaka. Tym razem odbędzie się pod hasłem: „Aktywnie przez świat”, a do wspólnej zabawy zaproszeni są wszyscy byli pacjenci oddziałów noworodkowych z rodzicami. 
Piknik - wcześniaka
Piknik - wcześniakaFoto: materiały organizatora

Główną ideą Pikniku jest pogłębienie wiedzy na temat przedwczesnych narodzin, a także profilaktyka wcześniactwa. W tym roku na wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcji, quizów, pokazów, konkursów oraz nauki przez zabawę. Będzie można również pochwalić się swoimi umiejętnościami, wiedzą i sprytem oraz zdobyć wiele wspaniałych nagród.

Odwiedzając Szpital Małego Doktora, najmłodsi będą mogli sprawdzić się w roli lekarza. Aparat do znieczulania, respirator, narzędzia do operowania, inkubator dla chorych noworodków, a także aparat RTG umożliwią postawienie trafnej diagnozy oraz lekarską pomoc bardzo chorej Zielonej Żabie, obolałem Długouchemu Pieskowi czy Okrągłej Misi. Kadra Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej pomoże małym doktorom w ich walce o zdrowie puchatych pacjentów.

Każdy, kto będzie chciał wiedzieć, na czym polega praca w redakcji, na pewno zajrzy do namiotu Grupy Cogito, żeby zaprojektować własną okładkę czasopisma, stworzyć komiks czy kolorowe ilustracje.

Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do wielkiego quizu Wiedzy o Polsce. Mali uczestnicy, tym razem ze wsparciem rodziców, będą mogli sprawdzić swoją znajomość geografii, kultury czy gastronomii. Gościć będą również Muzeum Etnograficzne, Małego Inżyniera, Smart Kids,
a do tańca porwie zgromadzonych Studio Polot. Na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekać wiele niespodzianek i niesamowitych wrażeń.

Rodzice będą mieli okazję skonsultować się z pediatrą, doradcą laktacyjnym czy też specjalistą od szczepień ochronnych dla dzieci, który rozwieje wątpliwości dotyczące uodparniania najmłodszych. Będzie też polowa Poradnia Uroginekologiczna dla kobiet dbających o zdrowie intymne, gdzie konsultacji będą udzielały fizjoterapeutki na co dzień pracujące w szpitalu.

 

Warto zabrać ze sobą koce i wygodne obuwie. Piknik jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, jednak aby wziąć w nim udział, należy wypełnić poniższy formularz na stronie 

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej

Skwer Radiowej Rodziny Matysiaków między ul. Bednarską a ul. Dobrą

Sobota 2.09.2017 r., w godz. 11:00 - 16:00

 


Piknik - wcześniaka Piknik - wcześniaka
Piknik - wcześniaka Piknik - wcześniaka
Piknik - wcześniaka Piknik - wcześniaka
Zobacz także