Polskie Radio Dzieciom

Góry do Góry

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2017 11:00
Zapraszamy do posłucnia nowego albumu zespołu Małe TGD „Góry do Góry”, który nie tylko łamie schematy, ale pokazuje, że dzieci mogą śpiewać o Bogu w sposób nowoczesny, wpisując się w najnowsze nurty muzyki pop. To muzyka, która faktycznie porusza „góry do góry”, tak aż chce się do niej zatańczyć!
Płyta zespołu Małe TGD
Płyta zespołu Małe TGDFoto: materiały promocyjne

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Chór doczekał się nowego pokolenia wokalistów, którzy w łączą młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania. Zespół tworzy 11-osobowa reprezentacja Szkółki TGD prowadzonej od kilku lat przez Kamilę Pałasz i Piotra Nazaruka.  

Utwór promujący płytę "Góry do góry” jest o sile dziecięcej wiary. „Czasami nasze problemy wyglądają jak wielkie góry. Ale jeżeli wiara góry przenosi... no to góry do góry" - stwierdził Piotr Nazaruk, który wraz z Kamilą Pałasz odpowiada za słowa i muzykę. 

Krążek zawiera 10 utworów, 8 zupełnie nowych oraz 2 utwory z repertuaru TGD. Wydawnictwo dodatkowo zawiera wersje instrumentalne do 5 piosenek. W książeczce można znaleźć teksty piosenek znajdujących się na płycie, oraz wiele miłych niespodzianek.

Pierwszy singiel zapowiadający płytę Małe TGD Góry do góry, w sprzedaży już od 29 września

 

 
Piotr Nazaruk – kompozytor, dyrygent, pedagog, wokalista i multiinstrumentalista. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych, wielokrotnie nagradzany w konkursach i na festiwalach teatralnych. Członek zespołu Anny Marii Jopek. Lider pop-gospelowej formacji TGD. Jego aranżacje wokalno-instrumentalne i autorskie kompozycje kształtują od lat repertuar tego zespołu. Nauczyciel śpiewu zespołowego, od kilku lat prowadzi dziecięcą “Szkółkę TGD”.

 

Kamila Pałasz - Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Solistka i trener wokalny zespołu TGD. Na co dzień jest nauczycielem emisji głosu w Warszawie oraz jedną z prowadzących Szkółkę TGD. Związana jest między innymi z misją CSM, konferencją EXODUS, zespołem EX IT oraz z warsztatami Gospel. 


Płytę poleca: Polskie Radio Dzieciom

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak