X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom podczas trasy "Lata z Radiem 2022"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2022 09:00
W tym roku ekipa Lata z Radiem odwiedzi łącznie 9 miejscowości w Polsce. Pierwszą z  nich był Tarnów, do którego Lato z Radiem zawitało 25 czerwca. Podczas tegorocznych wakacji słuchacze Polskiego Radia mogą liczyć na trasę reporterską oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Polskie Radio Dzieciom zaprasza na warsztaty radiowe, podczas których słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób powstają reportaże, wywiady i jak wygląda montaż. Najmłodsi uczestnicy i ich rodzice będą mogli także wziąć udział w specjalnej audycji Polskiego Radia Dzieciom. A to nie wszystko!
Spotkaj się  dziennikarzami Polskiego Radia Dzieciom podczas Lata z Radiem 2022.
Spotkaj się dziennikarzami Polskiego Radia Dzieciom podczas "Lata z Radiem 2022".Foto: mat. pras.

Reporterzy i dziennikarze Polskiego Radia wyruszą w trasę i odwiedzą 9 miejsc w różnych zakątkach Polski. 25 czerwca odbył się pierwszy Piknik Rodzinny w Tarnowie. 2 lipca zawitamy w Uniejowie, 9 lipca w Działoszynie, 16 lipca w Ostrołęce, 30 lipca w Myślenicach, 6 sierpnia w Sieradzu, 13 sierpnia w Stegnie, 20 sierpnia w  Legnicy, 27 sierpnia w Jakuszycach.

W trakcie Pikników dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom i Programu Pierwszego zaproszą słuchaczy na dźwiękowe kalambury - najmłodsi będą mogli popisać się znajomością bajek i wygrać atrakcyjne nagrody. Zespół radiowej Jedynki proponować będzie także wspólne ćwiczenia fizyczne, doradzi, jak zadbać o dobre samopoczucie i formę. Gimnastykę poprowadzą: Piotr Galus, Natalia Litwiniuk oraz Natalia Filipp.

---->>> Odbywać się będą warsztaty radiowe, podczas których słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób powstają reportaże, wywiady i jak wygląda montaż materiałów radiowych. Najmłodsi uczestnicy i ich rodzice będą mogli także wziąć udział w specjalnej audycji Polskiego Radia Dzieciom.

Jak wyglądało spotkanie 25 czerwca w Tarnowie?

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom powitali uczestników Pikniku Lata z Radiem ze sceny o 11.00. Następnie zaprosili Was do udziału w "Nie-Udanej audycji w Polskim Radiu Dzieciom". Tutaj wydarzyło się bardzo dużo i prowadzący - Zbyszek Kozłowski potrzebował pomocy słuchaczy obecnych na Tarnowskim Rynku.
Posłuchajcie czy ta audycja się ostatecznie udała!

Posłuchaj
59:35 2022_06_25 12_00_17_RadioDzieciom_Bajkowy_ogrod.mp3 Lato z Radiem "Nie-Udana audycja w Polskim Radiu Dzieciom" - audycja plenerowa

 

O 14:30 przeprowadziliśmy "Rodzinne zagadki bajkowe", gdzie sprawdziliśmy Waszą wiedzę z zakresu bajek. Poza aktywnościami na scenie zaprosiliśmy do udziału w sportowej rywalizacji. Nasz radiowy trener przygotował dużo zabaw, ale też zagadek. Można było również poznać bliżej pracę reportera radiowego podczas warsztatów. Sprawdziliśmy też Waszą wiedzę o radiu!

Co zaplanowała Radiowa Jedynka?

W tym roku nie zabraknie też lubianych przez słuchaczy, konkursów. W "Skojarzeniach" do wygrania będą między innymi: rowery, walizki oraz Rysie – czyli tegoroczne maskotki "Lata z Radiem". W "Koszyku Lata z Radiem" będzie można zdobyć m.in. torby oraz specjalnie numerowane koszulki od 1 do 51. W ten sposób stworzona zostanie wyjątkowa drużyna słuchaczy. Do wygrania  będą także weekendowe pobyty dla dwóch osób w ciekawych miejscach w Polsce.

Jedną z nowości tegorocznej edycji będzie "Liga Superbohaterów" – czyli osób, które bezinteresownie pomagają innym.  "Zapraszamy na wyjątkowe Lato z Radiem. W te wakacje chcemy pokazać Was - naszych wspaniałych słuchaczy - najlepszych z najlepszych i poznać Superbohaterów- czyli tych, którzy pomagają potrzebującym" – mówi doskonale znany wszystkim wielbicielom letniej audycji radiowej Jedynki - Roman Czejarek.

Na stronie Programu 1 Polskiego Radia jest już dostępny specjalny formularz, za pośrednictwem którego można zgłaszać kandydatury. Zespół "Lata z Radiem" nagrodzi Superbohaterów specjalnymi nagrodami.

Więcej na temat wszystkich trasy Lata z Radiem 2022 na antenie Programu Pierwszego oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Jedynki. 

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem
Zobacz także