Polskie Radio Dzieciom

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji. 15-17 lipca

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2022 16:13
Park Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji" wraca w tym roku z niezwykłym wydarzeniem. Jest nim największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji, który odbędzie się w terminie od 15 do 17 lipca 2022. Na tym niezwykłym evencie dedykowanym dla rodzin z dziećmi wystąpi wiele gwiazd polskiej iluzji, kid-performerów oraz prestidigitatorów, a wszystko to w niezwykle urokliwym miejscu w otulinie lasów mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji. 15-17 lipca
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji. 15-17 lipcaFoto: mat. pras.

- Z ogromnym wzruszeniem wracamy w tym roku do organizacji festiwalu – mówi Marek Szczypek, Prezes Zarządu Spółki – Ostatnie kilka lat było bardzo trudne dla branży, a taki festiwal to miesiące przygotowań, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Po czym spogląda na górujący nad Parkiem namiot cyrkowy, który będzie areną tego niezwykłego wydarzenia. Chcemy uczynić te kilka dni takim świętem iluzji i dać naszym gościom nie tylko szansę, aby zobaczyć najlepszych mistrzów estrady w akcji, ale też spotkać się z nimi i porozmawiać o ich niezwykłej pasji. Zwłaszcza, że świętujemy w tym roku dziesięciolecie otwarcia Parku – dodaje.

Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji,
w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. Jest on zlokalizowany w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem. Miejsce to posiada certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego, a także świeżo zdobyty tytuł najlepszego parku rozrywki 2022 wg ogólnopolskiego rankingu portalu dzieckowpodrozy.pl . Sama Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i  dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. 

- Plan wydarzeń jest prosty – wylicza Dominik Centka, Wiceprezes Zarządu – W piątek swój dzień będą miały osoby, z którymi pracujemy na co dzień i które dały Farmie Iluzji wiele serca i wspierały nas w trudnych chwilach. Są to Maciej Pęda i Patrycja Lipińska, dzień zaś zakończy swoim robiącym wielkie wrażenie występ znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, Wojciech Rotowski.. W sobotę planujemy dzień z kid performerami, którzy mają programy dedykowane dzieciom. Będą to m.in. Pan Magiczny, Marta Julia Skoczek oraz niezwykły tik-tokerowiec Pan Buźka. Dzieci będą wniebowzięte! Na niedzielę planowany jest wielki finał oraz duża iluzja w wykonaniu arcymistrza Łukasza Granta. Oprócz tego planowane są spotkania z artystami, możliwość uzyskania autografów i poznania ich osobiście. 

Program wygląda imponująco, a trzy dni trwania festiwalu sprawiają, że każdy może znaleźć pasujący mu termin. Zatem warto sobie zaznaczyć tę datę w kalendarzu. 

Więcej na www.festiwaliluzji.pl

Festiwal Sztuki Iluzji Festiwal Sztuki Iluzji

Polskie Radio Dzieciom jest patronem medialnym Największego w Polsce Festiwalu Sztuki Iluzji.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz więcej na temat: patronat Polskiego Radia Dzieciom
Zobacz także