X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

PS nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 10:30
Prace plastyczne wykonane przez dzieci z grupy "Mandarynki" (4-latki) z Przedszkola Samorządowego nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" w Białymstoku.
Audio

Tak już kolejny raz przedszkolaki z PS nr 81 "Brzoskwiniowy Raj" stworzyły pracę plastyczną zainspirowaną audycją z cyklu "Warsztat Małego Artysty". Tematem przewodnim słuchowiska były figury geometryczne. Dzieci otrzymały od nauczycielki narysowane wzory kół, kwadratów, trójkątów oraz prostokątów, które samodzielnie pokolorowały, a później wycięły. Następnie każde dziecko stworzyło dowolną pracę, wykorzystując swoje figury. Oto efekty ich starań.


Zobacz także