X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

„Zwierzyniec” inspiracją do zajęć w „Limonkach”

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2016 10:00
W drugim tygodniu kwietnia „Limonki” z Przedszkola Samorządowego nr 81 „Brzoskwiniowy Raj” w Białymstoku rozmawiały o zwierzętach żyjących w ZOO. Inspiracją do ciekawych zabaw muzycznych oraz prac plastycznych, były m.in. audycje z cyklu „Zwierzyniec” w Polskim Radiu Dzieciom.
Zwierzyniec inspiracją do zajęć w Limonkach

Słuchając "Zwierzyńca" przedszkolaki mogły znaleźć się w warszawskim ZOO i wzbogacić swoją wiedzę o zwierzętach. „Limonki” wycinały zwierzęta z materiału, dorysowywały kredkami elementy obrazków i ułożyły na dywanie własne ZOO. Audycja, pt. „Arapaima” zainspirowała grupę do wykonania ryb z płyt CD (pomalowanych cieniami do powiek) oraz zabaw ze „złotą rybką”. Dzieci występowały też w teatrzyku, prezentując wiersze Jana Brzechwy, które można usłyszeć w „Zwierzyńcu”.

Zachęcamy wszystkich do słuchania audycji, które uczą i bawią.Zobacz także