X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wycieczka na wulkan

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2016 13:00
Zdobyć wulkaniczny szczyt, to nie lada wyzwanie - zwłaszcza dla przedszkolaka. Ale dla naszej Zosi, nie ma rzeczy niemożliwych :)
Audio
  • 11.03.2016 Wycieczka na wulkan (Pamiętnik Przedszkolaka/Polskie Radio Dzieciom)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Podczas zeszłorocznej wycieczki z rodzicami, bohaterka „Pamiętnika Przedszkolaka” odwiedziła jedną z największych atrakcji turystycznych Teneryfy i całego archipelagu Wysp Kanaryjskich - Park Narodowy Teide. Wybrała się tam, by zdobyć aktywny stratowulkan. Jak przebiegła wyprawa w to niezwykłe miejsce i jak udało jej się pokonać wysokościowe trudności, dowiecie się z dzisiejszej audycji. Zapraszamy tuż po 16.00http://on.fb.me/1gqbsAO

Zobacz także