X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dziecko w drodze". Tajlandia

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 10:55
Tym razem w audycji "Dziecko w drodze" na antenie Polskiego Radia Dzieciom, wyruszyliśmy do Krainy Uśmiechu. Dlaczego Tajlandia jest tak określana? Życzliwość i gościnność mieszkańców sprawia, ze Tajlandia nazywana jest Krainą Uśmiechu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Z archiwum prywatnego Magdaleny i Sergiusza Pinkwartów

- Tajlandia jest najbardziej przyjaznym państwem w Azji południowo-wschodniej. Na Tajlandii są setki przepięknych wysp i każda z nich jest inna. To takiej miejsce do którego można przyjeżdżać na każde wakacje i cały czas odkrywać coś zupełnie innego zachęcała Magda Pinkwart.

Posłuchaj
59:28 2021_02_06 21_02_31_RadioDzieciom_Dziecko_w_drodze.mp3 "Dziecko w drodze". Tajlandia

 

 - Trzeba podkreślić, że Azja południowo-wschodnia jest trudna dla podróżujących rodzin z wyjątkiem właśnie Tajlandii. Tajlandia jest krajem najbezpieczniejszym, najspokojniejszym i najbogatszym bo to zwykle idzie w parze. Im kraj jest biedniejszy tym trudniej jest się w nim poruszać i tym jest bardziej niebezpieczny. Tajlandia jest krajem bogatszym, zwłaszcza gdy jest się w tych dużych miastach – dodał Sergiusz Pinkwart, gospodarz audycji.

Sergiusz Pinkwart Sergiusz Pinkwart

Audycja: Dziecko w drodze
Prowadzą: Magda i Sergiusz Pinkwart
Data emisji: 7.02.2021.

Audycja "Dziecko w drodze"  w Polskim Radiu Dzieciom, w każdą sobotę o 21.00.

"Dziecko w drodze" - barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać. Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

jo


Zobacz także