Polskie Radio Dzieciom

Piotruś Pan i jego niezwykła historia

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2018 06:10
Opowieść o Piotrusiu Panie to duża dawka emocji, przygody i pozytywnej energii. Jej autor James Matthew Barrie, pisząc tę historię, chyba nie spodziewał się, że doczeka się aż tylu adaptacji.
Audio
  • Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 5 lutego godz. 18:00
Zagubieni Chłopcy z musicalu Piotruś Pan
Zagubieni Chłopcy z musicalu "Piotruś Pan"Foto: Maciej Nowak/mat. prasowe Studio Buffo
Gdy się śmiejemy, w ciele pojawiają się podobne zmiany jak podczas wysiłku fizycznego – serce bije szybciej, poprawia się ukrwienie ciała, zwłaszcza mięśni klatki piersiowej i twarzy, człowiek głębiej oddycha, co wpływa na lepsze dotlenienie mózgu i całego organizmu

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/Smiech-jest-zdrowy-dotlenia-relaksuje-usuwa-stres-i-redukuje-bol_37492.htmlWieża Eiifla,

Na deskach teatru, na szklanym ekranie, na przedstawieniu pacynkowym i w formie audiobooka. Piotruś Pan doczekał się już wielu adaptacji. Dziś królik i lew jeszcze raz przybliżą Wam historię tego psotnego chłopca, który nie chciał dorosnąć i powiedzą, gdzie można ją zobaczyć. Przypomnimy sobie też innych bohaterów tej opowieści i poznamy ich twórcę Jamesa Barriego.


Zapraszamy na audycję „Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.00, a szczególnie w poniedziałek 5 lutego.

Zobacz także