X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Odcinek 27. Telefoniczna „Dzika Linia”

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 17:01
Lew Leopold organizuje w bazie telefoniczną dziką linię i cieszy się z kolejnych rozmów prowadzonych z pracownikami parków narodowych.
Audio
  • 16.04.2016 Odcinek 27. Telefoniczna „Dzika Linia” (przygoda)
  • 16.04.2016 Odcinek 27. Telefoniczna „Dzika Linia” (przygoda + blok muzyczny)
Odcinek 27. Telefoniczna Dzika Linia
Foto: pixabay.com

Tym razem dzwoni pan Marek z Białowieskiego Parku Narodowego i opowiada o Ekozespołach - specjalnych grupach dzieci, które podejmują wysiłki ochrony przyrody, stając się tym samym, małymi strażnikami dzikiego królestwa. Pan Krystian i Filip wracają z terenu i ze smutkiem informują, że nie powiodła się akcja zostawienia kontaktu w Bieszczadzkim Parku Narodowym, ale niespodziewanie dzwoni pan Bartosz. Telefoniczna dzika linia rozdzwania się na dobre! Bohaterowie pełni radości planują kolejny wyjazd – tym razem do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Zobacz także