X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

OLA I ALA TRACZ W "POPOŁUDNIKU" PRD

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2021 11:09
Już dziś o godzinie 15.00 w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom porozmawiamy z Olą i Alą Tracz. Siostry opowiedzą o płycie "Zatrzymany Świat" Krakowskiego Chóru Dziecięcego wydanej pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom, a także o swoich planach muzycznych.
Ala i Ola Tracz otworzyły tegoroczną zabawę Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom.
Ala i Ola Tracz otworzyły tegoroczną zabawę "Ferie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom".Foto: PR

Siostry Tracz zapowiedzą również piosenkę "Baw się, baw" z płyty płycie "Zatrzymany Świat", która tuż po 16:00 pojawi się w propozycjach do Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom.

Posłuchaj
22:46 22.03. Muzyczne Hrynkiewicz.mp3 Rozmowa z Mateuszem Hrynkiewiczem, pomysłodawcą i twórcą płyty "Zatrzymany Świat". (Muzyczne podróże/PRD)_22.03.2021.

Piosenka będzie potrzebowała głosów swoich słuchaczy nie tylko po to żeby dostać się na Listę, ale po to, żeby wspiąć się jak najwyżej! Głosować można codziennie! KLIKNIJ TU! 

Zatrzymany świat - okładka_got_1200.jpg
Więcej o płycie "Zatrzymany świat"

Posłuchaj
12:39 22.03. Muzyczne Piśko.mp3 Rozmowa z Andrzejem Piśko – autorem tekstów i autorem opowiadania dołączonego do płyty "Zatrzymany świat". (Muzyczne podróże/PRD)_22.03.2021.

Zapraszamy do "Popołudnika" w Polskim Radiu Dzieciom już dziś od 15.00 do 17.00 w Polskim Radiu Dzieciom. Audycję poprowadzi Zbyszek Kozłowski.

"Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 15.00 do 17.00 

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz także