X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zapraszamy do Legionowa i Włocławka!

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2016 17:00
Już w sobotę, 25 czerwca, rozpoczynamy wielką trasę koncertową Lata z Radiem. Nie może Was tam zabraknąć!
Zapraszamy do Legionowa i Włocławka

Wszystkich mieszkańców Legionowa i okolic zapraszamy na letni koncert Lata z Radiem. W najbliższą sobotę zagrają dla Was: Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze i Raz dwa trzy. Czekamy na Was na Placu przy Domie Handlowym MAXIM, ul.Siwińskiego 2.

Dla mieszkańców Włocławka również zagrają: Arka Noego i Maleo reggae Rockers, ale niedzielne popołudnie uświetnią również: Varius Manx oraz Andrzej Piaseczny. Zapraszamy na Parking przy Hali Mistrzów, Al. Fryderyka Chopina 8.

Przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom stało się oficjalnie częścią wielkiego wydarzenia jakim jest „Lato z Radiem”. Będąc na naszych letnich koncertach poszukajcie naszego namiotu, gdzie na dzieciaki czekają ich ulubieni bohaterowie, a także wiele niespodzianek!

Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę! Energetyczna muzyka i występy gwiazd, to atrakcje, dedykowane także naszym małym Słuchaczom.


W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” odwiedzi z koncertami 18 miejscowości. Odwiedzimy takie miasta jak: Włocławek, Tarnowo Podgórne, Płońsk, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Rabkę Zdrój, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalową Wolę, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Nie może Was tam zabraknąć, do zobaczenia!

 

Zobacz także