X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Działo się w Inowrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 18:00
Ciąg dalszy szalonej zabawy w województwie kujawsko - pomorskim. Zobaczcie jak bawił się Inowrocław.
Arka Noego na scenie Lata z Radiem
Arka Noego na scenie Lata z RadiemFoto: Polskie Radio Dzieciom

Tym razem Lato z Radiem przeniosło się niedaleko bo zaledwie 50 km dalej od Solca Kujawskiego. Inowrocław przywitał nas równie gorąco, wesoło i... zielono, ponieważ tym razem nasze miasteczko stanęło na polanie obok "Kauli", przy ul. Jana Molla.

Na radiowej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Arka Noego, Sarsa, Brathanki i Ewa Farna. W namiocie Polskiego Radia Dzieciom najmłodszych uczestników zabawiali zaś niestrudzeni: Marta Powałowska, czyli Wiewiórka Basia oraz Artur Wolski, który codziennie od poniedziałku do piątku wita swoich słuchaczy w popołudniowej audycji Mini Eureka.


Wszystkim, którzy czekają na kolejne koncerty przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom stało się oficjalnie częścią wielkiego wydarzenia jakim jest „Lato z Radiem”. Będąc na naszych letnich koncertach poszukajcie namiotu PRD, gdzie na dzieciaki czekają ich ulubieni bohaterowie, a także wiele niespodzianek! Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę!

 

W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” zagra aż 18 koncertów. Odwiedzimy jeszcze takie miasta jak: Miastko, Rabka Zdrój, Kalisz, Stegna, Ciechanów, Stalowa Wola, Augustów, Grajewo i Kutno, a zakończymy 28 sierpnia w Otwocku.

Wszystkich rodziców i dzieci, zawiadamiamy również, że uruchomiona została specjalna strona internetowa latozradiem.pl, poświęcona tegorocznej audycji i trasie koncertowej. W serwisie internauci znajdą m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, gwiazd, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zaś zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem” 2016. Zostaną tam również zamieszczone obszerne relacje z wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów.

Do zobaczenia!

Zobacz także